Podstawowa Opieka Zdrowotna:

 • Lekarz Rodzinny: lek. med. Bianka Szatkowska,  lek. med. Paulina Wietrzak, lek. med. Aleksandra Kamińska (pediatra), lek. med. Agnieszka Kamińska, lek. med. Gołdyn Izabela, lek. med. Vasylenko Hanna
 • Położna: Paulina Kolwicz
 • Pielęgniarka Środowiskowa: Grażyna Schmidt
 • Bezpłatna Szkoła Rodzenia

Leczenie operacyjne

 • Chirurgia (laparoskopia, leczenie guzów piersi chirurgiczne i  mammotomem, leczenie przepuklin)
 • Ginekologia (biopsja piersi, histeroskopia i laparoskopia diagnostyczna i operacyjna, konizacja szyjki macicy, TOT- leczenie nietrzymania moczu, marsupializacja gruczołu Bartholina  dr Jarosław Stanek)
 • Okulistyka (kanaliki łzowe, zaćmy)
 • Ortopedia (artroskopia kolana, leczenie zespołu kanału cieśni nadgarstka, leczenie palcy trzaskających, ostrzykiwanie osoczem bogatopłtykowym, zabiegi na kręgosłupie RFA)
 • Urologia (cystoskopia, TUR-P, TUR-B, leczenie stulejek, TOT- operacyjne leczenie nietrzymania moczu)

Lekarze specjaliści w ramach Poradni specjalistycznych NFZ oraz komercyjnie:

Pracownia Diagnostyki Obrazowej (w ramach NFZ i usług komercyjnych):

Pracownia Patologii Szyjki Macicy (w ramach NFZ i usług komercyjnych):

Leczenie zabiegowe drobne zabiegi w znieczuleniu miejscowym w ramach poradni AOS  (w ramach NFZ i usług komercyjnych):

 • Chirurgicznej
 • Dermatologicznej
 • Ginekologicznej
 • Ortopedycznej

USG piersi Poznań

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą WCM Remedium. Oferujemy kompleksowe usługi zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i prywatnie. Zajmujemy się m.in. podstawową opieką zdrowotną ? znajdą Państwo u nas lekarzy rodzinnych, położną oraz pielęgniarkę środowiskową. Ponadto przeprowadzamy leczenie operacyjne z zakresu chirurgii, ginekologii, okulistyki, ortopedii oraz urologii. Zapraszamy również na wizyty do naszych lekarzy specjalistów ? aktualnie można umówić się u nas do chirurga ogólnego, dermatologa, dietetyka, okulisty, ortopedy, ortopedy dziecięcego, pulmunologa, psychologa, laryngologa, neonatologa, neurologa, urologa i fizjoterapeuty. W WCM Remedium posiadamy również pracownię diagnostyki obrazowej, gdzie realizujemy zlecenia zarówno w ramach NFZ (badania usg jamy brzusznej i tarczycy w pracowni USG na NFZ wykonywane są tylko ze skierowaniem od lekarza z naszej placówki), jak i komercyjnie. W pracowni można skorzystać m.in. z USG wykonywanego sprzętem najwyższej jakości. Aktualnie przeprowadzamy badania ultrasonograficzne ginekologiczne, bioderek, piersi, położnicze, tarczycy, układu moczowego, Doppler oraz jamy brzusznej. Ponadto zajmujemy się również wykonywaniem cyfrowego RTG oraz mammografii w Poznaniu. W WCM Remedium znajdą Państwo również pracownię patologii szyjki macicy. Staramy się świadczyć usługi kompleksowe, dlatego w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości podczas kontroli ginekologicznej, lekarz będzie mógł od razu zlecić wykonanie szczegółowych badań. W pracowni patologii szyjki macicy wykonujemy m.in. cytologię skrinningową, kolposkopię diagnostyczną oraz wycinki w kolposkopii. WCM Remedium świadczy też usługi z zakresu leczenia zabiegowego ? specjalizujemy się w drobnych zabiegach w znieczuleniu miejscowym w ramach poradni AOS. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z troską. Zależy nam na tym, by czuli się Państwo u nas komfortowo i bezpiecznie. Nasz wykwalifikowany personel zawsze chętnie odpowie na pytania i udzieli pomocy. Zachęcamy do korzystania z usług WCM Remedium w Poznaniu i w Śremie. Nasze gabinety specjalistyczne działają od poniedziałku do piątku. Dla wygody pacjentów umożliwiamy również rejestrację na wizyty online. Dzięki temu możesz zarezerwować termin u wybranego specjalisty bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do założenia konta i korzystania z naszych usług! Osobom zainteresowanym szerszym pakietem zdrowotnym polecamy pakiet Silver VIP, który umożliwia m.in. nieograniczony dostęp i korzystanie z usług lekarzy NFZ bez limitów, jak to bywa w przypadku pozostałych pacjentów.