Projekt Mammografia Poznań w WCM Remedium

Projekt Mammografia Poznań

Sytuacja w Polsce

Każdego roku na świecie diagnozuje się blisko 1,7 miliona przypadków raka piersi, a umiera na niego ponad 500 tysięcy kobiet. Ta choroba stanowi 25% ze wszystkich zdiagnozowanych nowotworów u kobiet. W Polsce jest równie źle – rocznie wykrywa się raka piersi u 16,5 tysiąca kobiet a walkę z nim przegrywa ponad 5 tysięcy Polek.

 Projekt Mammografia Poznań – czyli kolejny profilaktyczny program WCM Remedium

Projekt Mammografia Poznań to kolejny program WCM Remedium, po Lekarz rodzinny dla Studenta Poznań, Very Important Patient Poznań i Darmowa edukacja przedporodowa Poznań, który ma na celu zwiększanie świadomości o potrzebie profilaktyki wśród poznaniaków. Chcemy tworzyć jak najlepsze rozwiązania dla naszych pacjentów, które pozwolą im na to aby ze spokojem mogli w pełni zadbać o swoje zdrowie.

Projekt Mammografia Poznań to najwyższa jakość profilaktyki i leczenia

Program Mammografia Poznań w WCM Remedium to najwyższej jakości sprzęt i gwarancja najdokładniejszych badań. Pacjentki WCM Remedium korzystające z projektu Mammografia Poznań mogą być spokojne o swoje zdrowie nie tylko ze względu na wykorzystanie tylko najlepszych i najdokładniejszych sprzętów, ale również dzięki temu, że nasi lekarze są w pełni zaangażowani w proces przywracania naszych pacjentów do pełnego zdrowia – czyli wykrycie i przezwyciężenie choroby.

 

 

Leave a reply