Lekarz rodzinny dla studentów

Wraz z nowym rokiem WCM Remedium postanowiło wprowadzić nową usługę o nazwie Lekarz rodzinny dla studentów w ramach swoich działań medycznych. Usługa ta skierowana jest do specjalnej grupy osób, jakimi są studenci. Co roku do Poznania przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy żaków, którzy to często nie przywiązują zbyt dużej uwagi do swojego zdrowia. Nie są oni zapisani do żadnego do lekarza rodzinnego , ani do żadnej przychodni. Czas najwyższy to zmienić i skorzystać z oferty VIP – Lekarz rodzinny dla studentów w WCM Remedium!

Duża liczba studentów, nie dbająca o swoje zdrowie to tak naprawdę zagrożenie grypowe i chorobowe dla innych mieszkańców miasta. Dlatego też WCM Remedium postanowiło wprowadzić specjalnie dla nich rozwiązanie jakim jest lekarz rodzinny dla studentów. Oferta w ramach pakietu Very Important Patient zapewnia im opiekę lekarza rodzinnego a także innych specjalistów medycznych.

Młode osoby równie często traktują wizytę u lekarza jako ostateczność swojego stanu zdrowia. My jako WCM Remedium pragniemy zmienić tą postawę i przekonać wszystkich mieszkańców Poznania, a zwłaszcza studentów do większej profilaktyki zdrowotnej, właśnie dla takich osób powstała oferta lekarz rodzinny dla studentów. Taka profilaktyka szczególnie związana jest z wizytami u lekarza rodzinnego. Taki lekarz rodzinny dla studentów zapewnia pierwszą linię obrony przed chorobą jak i stanowi pierwszą specjalistyczną opinię o zdrowiu studenta.

W obecnych czasach często wolimy korzystać z usług wyszukiwarek i różnego rodzaju forów, tylko po to by uzyskać jakąkolwiek informację o stanie swojego zdrowia. Często takie opinie wyrażane są przez osoby bez żadnej wiedzy medycznej i specjalistycznej. Lekarz rodzinny dla studentów pozwala na to by zamiast słuchać wątpliwych opinii lepiej udać się do lekarza poznać zdanie prawdziwego specjalisty.

Jak zapisać się do lekarza rodzinnego dla studentów? Wszelkie informacje można znaleźć na facebooku oraz w zakładce Very Important Patient.

Leave a reply