Darmowa edukacja przedporodowa!

Mając na celu komfort wszystkich przyszłych rodziców serdecznie zapraszamy na edukacje przedporodową jako wszechstronne przygotowanie do rodzicielstwa.

Spotkania z położną przygotują Państwa na przybycie maluszka tak aby były to piękne chwile pozbawione stresu.

Podczas spotkań poruszane są tematy takie jak przebieg porodu i przygotowanie do laktacji ale również kompletowanie wyprawki dla nowo narodzonego dziecka. Kobiety otrzymają informacje jak zadbać o siebie w czasie ciąży i tuż po niej a mężczyźni będą mieli okazje oswoić się z nadchodzącymi zmianami.

Edukacja przedporodowa w WCM Remedium przysługuje każdej kobiecie od 21 tygodnia ciąży, która złoży deklarację wyboru położnej POZ w WCM Remedium. W ramach wypełniania deklaracji zachęcamy również do skorzystania z naszego programu tj. Very Important Patient Poznań. Terminy i tematy spotkań ustalane są indywidualnie według Państwa preferencji.

Jak skorzystać z programu ?Darmowa edukacja przedporodowa Poznań??

Pierwszy sposób – udaj się do przychodni i wypełnij deklarację wyboru położnej.

Drugi sposób – pobierz deklarację wyboru położnej z naszej strony (link do deklaracji), wypełnij ją, zrób jej skan i wyślij do nas na adres mailowy: kjarocinska@wcm-remedium.pl

Następnie umów się na spotkanie w rejestracji online wybierającporadnia poł. POZ” lub bezpośrednio w rejestracji WCM Remedium, Batorego 80AB w Poznaniu.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu

pod nr Tel. 791-400-112 lub na adres e-mail kjarocinska@wcm-remedium.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Leave a reply