Darmowa edukacja przedporodowa w ramach szkoły rodzenia w Poznaniu WCM Remedium

Darmowa edukacja przedporodowa w ramach szkoły rodzenia w Poznaniu WCM Remedium

Darmowa edukacja przedporodowa w Poznaniu w siedzibie WCM Remedium to projekt, który jest dla nas niezwykle istotny. Rozumiemy potrzeby przyszłych mam, które potrzebują zajęć w ramach szkoły rodzenia w Poznaniu.

WCM Remedium od zawsze wprowadza jak najlepsze rozwiązania dla swoich pacjentów w formie różnego rodzaju projektów, które są przedstawione poniżej:

Jak widać, oprócz programów VIP Poznań oraz Lekarz rodzinny dla studentów Poznań, niezwykle ważnym dla nas jest program Darmowa edukacja przedporodowa Poznań ? to właśnie on jest dla nas najistotniejszy ze względu na zrozumienie, że zdrowie dzieci i ich mam, potrzebujących usług w ramach szkoły rodzenia w Poznaniu, jest dla nas najważniejsze.

Zajęcia w ramach programu ?Darmowa edukacja przedporodowa Poznań? w WCM Remedium przysługują każdej kobiecie ciężarnej, która złoży deklarację wyboru położnej POZ w WCM Remedium. W ramach wypełniania deklaracji zachęcamy również do skorzystania z naszego programu tj. Very Important Patient Poznań.

Jak skorzystać z programu ?Darmowa edukacja przedporodowa Poznań??

1 sposób) udaj się do przychodni i wypełnij deklarację wyboru położnej

2 sposób) pobierz deklarację wyboru położnej z naszej strony(link do deklaracji), wypełnij ją, zrób jej skan i wyślij do nas na mail kontakt@wcm-remedium.pl

Spotkania w ramach programu ?Darmowa edukacja przedporodowa Poznań? odbywają się w siedzibie WCM Remedium zgodnie z poniższym schematem:


? od 21 do 31 tyg ciąży raz w tyg.
? od 32 tyg do czasu porodu 2 razy w tyg.

Pacjentki na pierwszym spotkaniu razem z położną układają indywidualny plan edukacji przedporodowej i wg niego realizują tematy, które najbardziej interesują pacjentkę.

Zainteresowane osoby mogą kontaktować się pod numerem telefonu 607 612 604 lub karolina.wesolowska.wcm@gmail.com

Zapraszamy

Leave a reply